• Αγώνες
  • Βαθμολογία / Κάρτες / Σκόρερ
  • Στατιστικά παικτών
  • Πρόσφατοι αγώνες
  • Επόμενοι αγώνες
  • Αγωνιστικές
ΑγώναςΑγωνιστική
2021-22
13 Jul  ΟΜΟΝΟΙΑ vs Ανόρθωση 1-1Τελικός · Supercup 21/22
ΟΜΟΝΟΙΑ 1 1 0
Ανόρθωση 1 2 0
2020-21
10 May  ΟΜΟΝΟΙΑ vs Απόλλων 1-110η Αγωνιστική Playoff · Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας
ΟΜΟΝΟΙΑ 1 2 0
Απόλλων 1 2 0
04 May  ΑΕΚ vs ΟΜΟΝΟΙΑ 0-19η Αγωνιστική Playoff · Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας
ΑΕΚ 0 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 1 1 0
26 Apr  ΟΜΟΝΟΙΑ vs ΑΕΛ 2-18η Αγωνιστική Playoff · Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 2 0
ΑΕΛ 1 1 0
17 Apr  Ανόρθωση vs ΟΜΟΝΟΙΑ 0-27η Αγωνιστική Playoff · Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας
Ανόρθωση 0 2 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 3 0
11 Apr  ΟΜΟΝΟΙΑ vs Ολυμπιακός 2-06η Αγωνιστική Playoff · Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 2 0
Ολυμπιακός 0 1 0
05 Apr  Απόλλων vs ΟΜΟΝΟΙΑ 1-05η Αγωνιστική Playoff · Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας
Απόλλων 1 3 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 1 1
18 Mar  ΟΜΟΝΟΙΑ vs ΑΕΚ 1-04η Αγωνιστική Playoff · Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας
ΟΜΟΝΟΙΑ 1 1 0
ΑΕΚ 0 1 0
13 Mar  ΑΕΛ vs ΟΜΟΝΟΙΑ 1-23η Αγωνιστική Playoff · Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας
ΑΕΛ 1 2 1
ΟΜΟΝΟΙΑ 2 3 1
10 Mar  ΟΜΟΝΟΙΑ vs ΑΠΟΕΛ 0-1Προημιτελική φάση · Κύπελλο Coca Cola
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0 0
ΑΠΟΕΛ 1 1 0
ΑγώναςΑγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ vs FC Flora 3rd Round · Europa League Qualifiers 5 Aug 2021, 7 p.m.
FC Flora vs ΟΜΟΝΟΙΑ 3rd Round · Europa League Qualifiers 12 Aug 2021, 7 p.m.
Επιλογή διοργάνωσης

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας (2020-21)

Βαθμολογία
ΣυνολικάΕντόςΕκτός
AΝΙΗΤΥΤΚΒΝΙΗΤΥΤΚΒΝΙΗΤΥΤΚΒ
1. ΟΜΟΝΟΙΑ 36231035518791260256421143301237
2. Απόλλων 362111469307411523214381062371636
3. ΑΕΛ 36215105735681413401443747172125
4. Ανόρθωση 36179104437601035241833765201927
5. Ολυμπιακός 3614517385147729182223738202924
6. ΑΕΚ 36145174440479272516295310192418
7. ΑΠΟΕΛ 2910712323237645191522437131715
8. Πάφος FC 2999113330368432817281585138
9. Δόξα 2981011273534663161424248112110
10. Σαλαμίνα 299515324332537212318428112014
11. ΕΝΠ 298615264530446101916429162614
12. Εθνικός 297715284528428142114357142414
13. Ερμής 2951014214125266112112348102013
14. Καρμιώτισσα 294916275121365121815131115336

Α = Αγώνες · Ν = Νίκες · Ι = Ισοπαλίες · Η = Ήττες · ΤΥ = Τέρματα Υπέρ · ΤΚ = Τέρματα κατά

Πίνακας καρτών
ΣυνολικάΕντόςΕκτός
Υ. Κ. Υ. Κ. Υ. Κ. Υ. Κ. Υ. Κ. Υ. Κ.
Υ. Κ. Υ. Κ. Υ. Κ. Υ. Κ. Υ. Κ. Υ. Κ.
ΣυνολικάΕντόςΕκτός
1. ΟΜΟΝΟΙΑ 715823342810373013
2. Απόλλων 777922414311363611
3. ΑΕΛ 799073423852375221
4. Ανόρθωση 826711412900413811
5. Ολυμπιακός 786932373110413822
6. ΑΕΚ 817532463601353931
7. ΑΠΟΕΛ 556602303302253300
8. Πάφος FC 696623363921332702
9. Δόξα 586806303302283504
10. Σαλαμίνα 585643393233192410
11. ΕΝΠ 746520332800413720
12. Εθνικός 727122363911363211
13. Ερμής 576630252720323910
14. Καρμιώτισσα 536802243402293400

Y = Υπέρ · Κ = Κατά

Σκόρερ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛευκωσίαςAll
1.Nicolas DiguinyΑπόλλων Λεμεσού17
2.Ivan TričkovskiΑΕΚ Λάρνακας16
3.Ryan MmaeeΑΕΛ Λεμεσού14
4.Giorgi KvilitaiaΑνόρθωση Αμμοχώστου14
5.Ιωάννης ΠίτταςΑπόλλων Λεμεσού13
6.Berat SadikΔόξα Κατωκοπιάς12
7.Onni ValakariΠάφος FC12
8.Βασίλης ΜάντζηςΟλυμπιακός Λευκωσίας11
9.Ονισήφορος ΡουσιάςΕρμής Αραδίππου11
10.Tomáš WágnerΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου11
11.DaniloΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου10
12.José RomoΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών10
13.Tornike OkriashviliΑνόρθωση Αμμοχώστου9
14.Φώτης ΠαπουλήςΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας8
15.Ismail SassiΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών8
16.Ernest AsanteΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας8
17.Marko ŠćepovićΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας8
18.Μαρίνος ΤζιωνήςΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας7
19.Matko Babić ΑΕΛ Λεμεσού7
20.Charlison BenschopΑπόλλων Λεμεσού7
21.Sito RieraΑΕΛ Λεμεσού6
22.Βίκτωρας ΚλωναρίδηςΑΠΟΕΛ Λευκωσίας6
23.GobaΕθνικός Αχνας6
24.Bagaliy DaboΑπόλλων Λεμεσού6
25.DaniloΑΕΛ Λεμεσού6
26.Juan FelipeΈνωση Νέων Παραλιμνίου 6
27.Florentin MateiΑπόλλων Λεμεσού6
28.Jose NaranjoΑΕΚ Λάρνακας6
29.Joe GarnerΑΠΟΕΛ Λευκωσίας6
30.Florian TaulemesseΑΕΚ Λάρνακας5
31.Manuel TorresΑΕΛ Λεμεσού5
32.Acorán Barrera ReyesΑΕΚ Λάρνακας5
33.Kikas Δόξα Κατωκοπιάς5
34.Emanuel DeningΈνωση Νέων Παραλιμνίου 5
35.Μάριος ΗλίαΕθνικός Αχνας5
36.Eric BautheacΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας5
37.Ανδρέας ΜακρήςΑΕΚ Λάρνακας4
38.Andrija MajdevacΕθνικός Αχνας4
39.Wilde GuerrierΑπόλλων Λεμεσού4
40.Δημήτρης ΘεοδώρουΈνωση Νέων Παραλιμνίου 4
41.Edgar SalliΟλυμπιακός Λευκωσίας4
42.GustavoΟλυμπιακός Λευκωσίας4
43.Μιχάλης ΜανιάςΑνόρθωση Αμμοχώστου4
44.Νίκος ΚαλτσάςΑνόρθωση Αμμοχώστου4
45.Ιωάννης ΚούσουλοςΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας4
46.Ben SaharΑΠΟΕΛ Λευκωσίας4
47.Παναγώτης ΖαχαρίουΟλυμπιακός Λευκωσίας4
48.Gino van KesselΟλυμπιακός Λευκωσίας3
49.Ghayas ZahidΑΠΟΕΛ Λευκωσίας3
50.Barnes OseiΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου3
51.Kévin BérigaudΠάφος FC3
52.Marcelo TorresΠάφος FC3
53.Diego BiseswarΑπόλλων Λεμεσού3
54.Attila SzalaiΑπόλλων Λεμεσού3
55.Thiago FerreiraΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας3
56.Jason PuncheonΠάφος FC3
57.Γιάννης ΓιαννιώταςΑπόλλων Λεμεσού3
58.Ιωάννης ΧατζηβασίληςΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών3
59.Ihor KhudobyakΕθνικός Αχνας3
60.Jan DoležalΕθνικός Αχνας3
61.Branko VrgocΑνόρθωση Αμμοχώστου3
62.Jonathan BalotelliΈνωση Νέων Παραλιμνίου 3
63.Dieumerci NdongalaΑΠΟΕΛ Λευκωσίας3
64.Γιώργος ΓκαλίτσιοςΑνόρθωση Αμμοχώστου2
65.Hovhannes HambardzumyanΑνόρθωση Αμμοχώστου2
66. Michal DurisΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας2
67.Θεοδώσης ΚύπρουΕρμής Αραδίππου2
68.Kenan BarganΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών2
69.Fabrice KahΟλυμπιακός Λευκωσίας2
70.Γιώργος ΠαπαγεωργίουΕθνικός Αχνας2
71.Mamadou KamissokoΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου2
72.Krešimir KovačevićΕρμής Αραδίππου2
73.Μηνάς ΑντωνίουΑΕΛ Λεμεσού2
74.Αντρέας ΑβραάμΑΕΛ Λεμεσού2
75.Slobodan MedojevićΑΕΛ Λεμεσού2
76.André TeixeiraΑΕΛ Λεμεσού2
77.Marko AdamovićΑΕΛ Λεμεσού2
78.Caló Δόξα Κατωκοπιάς2
79.Nando GarcíaΑΕΚ Λάρνακας2
80.Νίκος ΕγγλέζουΔόξα Κατωκοπιάς2
81.Mohamed SassiΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών2
82.Ανδρόνικος ΚακουλλήςΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας2
83.Anthony Γεωργίου ΑΕΛ Λεμεσού2
84.Βασίλειος ΠαπαφώτηςΑΕΛ Λεμεσού2
85.Abraham GonzálezΑΕΚ Λάρνακας2
86.Λοΐζος ΛοΐζουΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας2
87.Tomás De VincentiΑΠΟΕΛ Λευκωσίας2
88.Emilio NsueΑΠΟΕΛ Λευκωσίας2
89.Camilo SaizΠάφος FC2
90.Rushian Hepburn-MurphyΠάφος FC2
91.Kevin HoltΕρμής Αραδίππου2
92.DeyvisonΕθνικός Αχνας2
93.MiguelitoΕθνικός Αχνας2
94.Omar SantanaΟλυμπιακός Λευκωσίας1
95.KikoΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας1
96.Michael LüftnerΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας1
97.Vincent CréhinΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου1
98.Ανδρέας ΧρίστουΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών1
99.Γιώργος ΜαλεκκίδηςΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών1
100.BrenoΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου1
101.Μάριος ΠεχλιβάνηςΟλυμπιακός Λευκωσίας1
102.Davor ZdravkovskiΑΕΛ Λεμεσού1
103.Paulus ArajuuriΠάφος FC1
104.Πάφος FC1
105.Đorđe DenićΑπόλλων Λεμεσού1
106.Héctor YusteΑπόλλων Λεμεσού1
107.João PedroΑπόλλων Λεμεσού1
108.Ανδρέας ΠαναγιώτουΑπόλλων Λεμεσού1
109.Charles EloundouΑνόρθωση Αμμοχώστου1
110.Josef HušbauerΑνόρθωση Αμμοχώστου1
111.Renato MargacaΑνόρθωση Αμμοχώστου1
112.Yevhen SelinΑνόρθωση Αμμοχώστου1
113.Κώστας ΑρτυματάςΑνόρθωση Αμμοχώστου1
114.Marius LundemoΑΠΟΕΛ Λευκωσίας1
115.EullerΑΕΛ Λεμεσού1
116.Στέλιος ΑνδρέουΟλυμπιακός Λευκωσίας1
117.Χριστόφορος ΓαβριήλΕρμής Αραδίππου1
118.Pedro LemosΕρμής Αραδίππου1
119.Illya MarkovskyyΈνωση Νέων Παραλιμνίου 1
120.Diego BarbozaΈνωση Νέων Παραλιμνίου 1
121.Χρυσοβαλάντης ΚαπαρτήςΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών1
122.Jovan KostovskiΕθνικός Αχνας1
123.Chigozie UdojiΈνωση Νέων Παραλιμνίου 1
124. Nico VarelaΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου1
125.Θεοδόσης Σιαθάς Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου1
126.Simranjit ThandiΑΕΚ Λάρνακας1
127.Stefan SpirovskiΑΕΚ Λάρνακας1
128.Tom HateleyΑΕΚ Λάρνακας1
129.Brayan AnguloΠάφος FC1
130.Navarone FoorΠάφος FC1
131.Orest KuzykΠάφος FC1
132.Saša MarkovićΑπόλλων Λεμεσού1
133.Χαράλαμπος ΚυριάκουΑπόλλων Λεμεσού1
134.Luís Carlos LimaΔόξα Κατωκοπιάς1
135.MescaΔόξα Κατωκοπιάς1
136.Γιώργος ΟικονομίδηςΔόξα Κατωκοπιάς1
137.Μαρτίνος ΧριστοφήΔόξα Κατωκοπιάς1
138.Στέφανος ΜουχτάρηςΔόξα Κατωκοπιάς1
139.Rafael SantosΑΠΟΕΛ Λευκωσίας1
140.Γιάννης ΣατσιάςΑΠΟΕΛ Λευκωσίας1
141.Γιώργος ΜερκήςΑΠΟΕΛ Λευκωσίας1
142.Gonçalo SantosΕθνικός Αχνας1
143.Brahima Bruno KonéΕρμής Αραδίππου1
144.Gregor BalažicΈνωση Νέων Παραλιμνίου 1
145.RafinhaΕρμής Αραδίππου1
146.Irakli MaisuradzeΈνωση Νέων Παραλιμνίου 1
147.Lancinet SidibeΕρμής Αραδίππου1
148.Joan Guillem TruyolsΑΕΚ Λάρνακας1
149.Daniel LarssonΑπόλλων Λεμεσού1
150.Bruno SantosΑΕΛ Λεμεσού1
151.Θωμάς Νικολάου Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου1
152.Στέφανος ΧαραλάμπουςΟλυμπιακός Λευκωσίας1
153.Christian ManriqueΟλυμπιακός Λευκωσίας1
154.Deniss RakelsΠάφος FC1
155.João AurélioΠάφος FC1
156.Stefan PanićΠάφος FC1
157.Mickaël PanosΈνωση Νέων Παραλιμνίου 1
158.Dor MichaΑνόρθωση Αμμοχώστου1
159.Παύλος CorreaΑνόρθωση Αμμοχώστου1
160.Francis UzohoΑΠΟΕΛ Λευκωσίας1
161.Kingsley SarfoΟλυμπιακός Λευκωσίας1
162.Stanislav KostovΟλυμπιακός Λευκωσίας1
163.Κωνσταντίνος ΣωτηρίουΟλυμπιακός Λευκωσίας1
164.Andrija MajdevacΑΕΛ Λεμεσού1
165.Arsenio ValpoortΕρμής Αραδίππου1
166.Kaly SeneΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας1
167.Idir OualiΕθνικός Αχνας1
168.Román GolobartΔόξα Κατωκοπιάς1
169.Άδωνης ΝικολεττίδηςΑΕΛ Λεμεσού1
170.Γιώργος ΕφραίμΑΠΟΕΛ Λευκωσίας1
171.Marcelin GandoΈνωση Νέων Παραλιμνίου 1
172.Gevorg GhazaryanΑΕΛ Λεμεσού1
Κάρτες ΟΜΟΝΟΙΑ ΛευκωσίαςAll
Sito RieraΑΕΛ Λεμεσού110
Bruno SantosΑΕΛ Λεμεσού110
Emanuel DeningΈνωση Νέων Παραλιμνίου 100
Dushko TrajchevskiΔόξα Κατωκοπιάς91
Esteban SachettiΑπόλλων Λεμεσού90
Ανδρέας ΧρίστουΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών90
Barnes OseiΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου90
Jordi GómezΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας90
Milan SavicΕθνικός Αχνας81
Ismail SassiΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών80
Anuar Tuhami ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας80
Θωμάς ΙωάννουΑΕΚ Λάρνακας80
Slobodan MedojevićΑΕΛ Λεμεσού80
Tom HateleyΑΕΚ Λάρνακας80
Murtaz DaushviliΑνόρθωση Αμμοχώστου80
Κωνσταντίνος ΣωτηρίουΟλυμπιακός Λευκωσίας70
Christian ManriqueΟλυμπιακός Λευκωσίας70
Omar SantanaΟλυμπιακός Λευκωσίας70
DaniloΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου70
Kevin OliveiraΔόξα Κατωκοπιάς70
Saša MarkovićΑπόλλων Λεμεσού70
Lancinet SidibeΕρμής Αραδίππου70
Josef KvidaΠάφος FC70
Σπύρος ΡισβάνηςΑνόρθωση Αμμοχώστου70
Davor ZdravkovskiΑΕΛ Λεμεσού70
Μάριος ΠερατικόςΕθνικός Αχνας70
Matija SpoljaricΑΕΚ Λάρνακας70
Νίκος ΕγγλέζουΔόξα Κατωκοπιάς61
Joan Guillem TruyolsΑΕΚ Λάρνακας61
Γιώργος ΒασιλείουΑπόλλων Λεμεσού61
DaniloΑΕΛ Λεμεσού61
Josef HušbauerΑνόρθωση Αμμοχώστου60
Ihor KhudobyakΕθνικός Αχνας60
Στέλιος ΑνδρέουΟλυμπιακός Λευκωσίας60
Stefan SpirovskiΑΕΚ Λάρνακας60
MescaΔόξα Κατωκοπιάς60
Παύλος Κυριακίδης Ερμής Αραδίππου60
Nikita BaranovΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών60
Valentin RobergeΑπόλλων Λεμεσού60
Στέφανος ΜουχτάρηςΔόξα Κατωκοπιάς60
Jan DoležalΕθνικός Αχνας60
Στέλιος ΔημητρίουΕρμής Αραδίππου60
Tomás De VincentiΑΠΟΕΛ Λευκωσίας51
Χριστόφορος ΧριστοφήΕθνικός Αχνας51
Tomáš HubočanΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας51
João PedroΑπόλλων Λεμεσού50
Δημήτρης ΚυπριανούΕθνικός Αχνας50
Chigozie UdojiΈνωση Νέων Παραλιμνίου 50
Jan LecjaksΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας50
Camilo SaizΠάφος FC50
Κύπρος ΧριστοφόρουΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου50
Paulus ArajuuriΠάφος FC50
Πάφος FC50
Adrián Lucero Ένωση Νέων Παραλιμνίου 50
Γιάννης ΓιαννιώταςΑπόλλων Λεμεσού50
Branko VrgocΑνόρθωση Αμμοχώστου50
Tornike OkriashviliΑνόρθωση Αμμοχώστου50
DeyvisonΕθνικός Αχνας50
Vladimir BoljevićΔόξα Κατωκοπιάς50
Βασίλης ΜάντζηςΟλυμπιακός Λευκωσίας50
Χαράλαμπος ΚυριάκουΑπόλλων Λεμεσού50
Renato MargacaΑνόρθωση Αμμοχώστου50
Brahima Bruno KonéΕρμής Αραδίππου50
Ανδρέας ΝεοφύτουΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών50
Diego BarbozaΈνωση Νέων Παραλιμνίου 50
Γιώργος ΜαλεκκίδηςΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών50
Acorán Barrera ReyesΑΕΚ Λάρνακας50
Dieumerci NdongalaΑΠΟΕΛ Λευκωσίας50
Κώστας ΑρτυματάςΑνόρθωση Αμμοχώστου50
Héctor YusteΑπόλλων Λεμεσού50
Ονισήφορος ΡουσιάςΕρμής Αραδίππου50
Ernest AsanteΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας50
Florentin MateiΑπόλλων Λεμεσού50
Alois ConfaisΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου41
Navarone FoorΠάφος FC41
Momčilo RašoΑΕΛ Λεμεσού41
Yarin PeretzΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών41
Adam LangΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας41
Daniel MojsovΑΕΚ Λάρνακας41
Florian TaulemesseΑΕΚ Λάρνακας40
Kevin HoltΕρμής Αραδίππου40
Alastair ReynoldsΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών40
José Manuel FernándezΑΕΚ Λάρνακας40
Nicolas DiguinyΑπόλλων Λεμεσού40
Rafael SantosΑΠΟΕΛ Λευκωσίας40
EullerΑΕΛ Λεμεσού40
Mauro BelloneΈνωση Νέων Παραλιμνίου 40
José RomoΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών40
Mickaël PanosΈνωση Νέων Παραλιμνίου 40
Jose NaranjoΑΕΚ Λάρνακας40
Jason PuncheonΠάφος FC40
Anderson CorreiaΑνόρθωση Αμμοχώστου40
André TeixeiraΑΕΛ Λεμεσού40
Nando GarcíaΑΕΚ Λάρνακας40
Michael NgooΈνωση Νέων Παραλιμνίου 40
Ιωάννης ΚούσουλοςΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας40
Shehu AbdullahiΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας40
João AurélioΠάφος FC40
Roberto DiasΕρμής Αραδίππου40
Đorđe DenićΑπόλλων Λεμεσού40
Mamadu CandéΟλυμπιακός Λευκωσίας40
Berat SadikΔόξα Κατωκοπιάς40
Βασίλειος ΚαραγκούνηςΕρμής Αραδίππου40
Marko AdamovićΑΕΛ Λεμεσού40
Ryan MmaeeΑΕΛ Λεμεσού40
Nani SoaresΟλυμπιακός Λευκωσίας40
Gregor BalažicΈνωση Νέων Παραλιμνίου 40
Wilde GuerrierΑπόλλων Λεμεσού40
Luís Carlos LimaΔόξα Κατωκοπιάς31
Nico VarelaΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου31
Γιώργος ΜερκήςΑΠΟΕΛ Λευκωσίας31
Aleksandar PantićΑΕΛ Λεμεσού30
Θωμάς Νικολάου Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου30
Nemanja MiletićΟλυμπιακός Λευκωσίας30
Στυλιανός ΠαντελήΕρμής Αραδίππου30
Χριστόφορος ΓαβριήλΕρμής Αραδίππου30
Kikas Δόξα Κατωκοπιάς30
Λοΐζος ΚοσμάΈνωση Νέων Παραλιμνίου 30
Sam HutchinsonΠάφος FC30
Pavel LeliukhinΠάφος FC30
Atdhe NuhiuΑΠΟΕΛ Λευκωσίας30
Artur JorgeΑΠΟΕΛ Λευκωσίας30
ViníciusΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου30
Caló Δόξα Κατωκοπιάς30
Joe GarnerΑΠΟΕΛ Λευκωσίας30
Kenan BarganΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών30
Γιάννης ΣατσιάςΑΠΟΕΛ Λευκωσίας30
Μηνάς ΑντωνίουΑΕΛ Λεμεσού30
Martin BogatinovΕθνικός Αχνας30
Ιωάννης ΣάββαΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών30
Ιωάννης ΕυσταθίουΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών30
Mohamed SassiΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών30
Thiago FerreiraΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας30
Gino van KesselΟλυμπιακός Λευκωσίας30
Azer BušuladžićΑνόρθωση Αμμοχώστου30
Χρήστος WheelerΑΠΟΕΛ Λευκωσίας30
Ανδρέας ΚυριάκουΈνωση Νέων Παραλιμνίου 30
Josimar Dias VozinhaΑΕΛ Λεμεσού30
Χρίστος Σιέλης ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας30
Edgar SalliΟλυμπιακός Λευκωσίας30
Χρυσοβαλάντης ΚαπαρτήςΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών30
Βίκτωρας ΚλωναρίδηςΑΠΟΕΛ Λευκωσίας30
Marko ŠćepovićΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας30
Charlison BenschopΑπόλλων Λεμεσού30
Ζαχαρίας ΆδωνηΔόξα Κατωκοπιάς30
Mike JensenΑΠΟΕΛ Λευκωσίας30
Manuel TorresΑΕΛ Λεμεσού30
Σταύρος Τσουκαλάς Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου30
Juan FelipeΈνωση Νέων Παραλιμνίου 30
Mikel GonzálezΑΕΚ Λάρνακας30
Simranjit ThandiΑΕΚ Λάρνακας30
Γιώργος ΒαλεριάνοςΠάφος FC30
Γιώργος ΠαπαγεωργίουΕθνικός Αχνας30
Γιώργος ΓκαλίτσιοςΑνόρθωση Αμμοχώστου30
Gilson CostaΔόξα Κατωκοπιάς30
Kévin BérigaudΠάφος FC30
Κυριάκος ΑντωνίουΠάφος FC30
Δημήτρης ΘεοδώρουΈνωση Νέων Παραλιμνίου 30
Attila SzalaiΑπόλλων Λεμεσού30
Zdeněk FolprechtΕρμής Αραδίππου30
Ηρακλής ΓαρουφαλιάςΟλυμπιακός Λευκωσίας30
CaíqueΕρμής Αραδίππου30
Onni ValakariΠάφος FC21
Θεοδόσης Σιαθάς Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου21
Παναγώτης ΖαχαρίουΟλυμπιακός Λευκωσίας21
Μαρτίνος ΧριστοφήΔόξα Κατωκοπιάς21
Marius LundemoΑΠΟΕΛ Λευκωσίας20
Igors TarasovsΕθνικός Αχνας20
Νεόφυτος ΜιχαήλΟλυμπιακός Λευκωσίας20
Πάρης ΨάλτηςΟλυμπιακός Λευκωσίας20
Δημήτρης ΚωνσταντινίδηςΟλυμπιακός Λευκωσίας20
Θεοδώσης ΚύπρουΕρμής Αραδίππου20
Ιωάννης ΠίτταςΑπόλλων Λεμεσού20
Χάρης ΚυριάκουΑΕΛ Λεμεσού20
Γιώργος ΕφραίμΑΠΟΕΛ Λευκωσίας20
Ευάγγελος ΚυριάκουΟλυμπιακός Λευκωσίας20
Μάριος ΣτυλιανούΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών20
Γεράσιμος ΦυλακτούΠάφος FC20
Κωνσταντίνος ΜιντίκκηςΔόξα Κατωκοπιάς20
Γιώργος ΟικονομίδηςΔόξα Κατωκοπιάς20
Μάριος ΗλίαΕθνικός Αχνας20
Βασίλειος ΠαπαφώτηςΑΕΛ Λεμεσού20
Ghayas ZahidΑΠΟΕΛ Λευκωσίας20
Κώστας ΠηλέαςΑνόρθωση Αμμοχώστου20
Κωνσταντίνος ΗλίαΕθνικός Αχνας20
Francis UzohoΑΠΟΕΛ Λευκωσίας20
Michael LüftnerΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας20
Χάρης ΜαυρίαςΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας20
Eric BautheacΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας20
Νίκος ΚαλτσάςΑνόρθωση Αμμοχώστου20
KikoΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας20
Fabrice KahΟλυμπιακός Λευκωσίας20
Ibrahim KonehΕθνικός Αχνας20
Illya MarkovskyyΈνωση Νέων Παραλιμνίου 20
Emilio NsueΑΠΟΕΛ Λευκωσίας20
Josip ProjićΕθνικός Αχνας20
Rushian Hepburn-MurphyΠάφος FC20
Brayan AnguloΠάφος FC20
GustavoΟλυμπιακός Λευκωσίας20
Μιχάλης ΜανιάςΑνόρθωση Αμμοχώστου20
Márcio MeiraΕρμής Αραδίππου20
BrenoΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου20
Pavel ČmovšΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου20
Baïssama SankohΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου20
Gonçalo SantosΕθνικός Αχνας20
Toni GorupecΕθνικός Αχνας20
Kelly IrepΈνωση Νέων Παραλιμνίου 20
GobaΕθνικός Αχνας20
Gordan BunozaΑΕΛ Λεμεσού20
Giorgi KvilitaiaΑνόρθωση Αμμοχώστου20
Filip GachevskiΈνωση Νέων Παραλιμνίου 20
Dor MichaΑνόρθωση Αμμοχώστου20
Diego BiseswarΑπόλλων Λεμεσού20
Strahinja KerkezΑΕΛ Λεμεσού20
Φώτης ΚοτσώνηςΈνωση Νέων Παραλιμνίου 20
Κωνσταντίνος ΑποστολάκηςΑΠΟΕΛ Λευκωσίας20
Soni MustivarΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου20
Mamadou KamissokoΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου20
Nils SchouterdenΑΕΚ Λάρνακας20
Nikola GatarićΕρμής Αραδίππου20
Michal DurisΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας11
Donis AvdijajΑΕΛ Λεμεσού11
Kingsley SarfoΟλυμπιακός Λευκωσίας11
Stefan PanićΠάφος FC11
Krešimir KovačevićΕρμής Αραδίππου10
Diego AguirreΑπόλλων Λεμεσού10
Charles EloundouΑνόρθωση Αμμοχώστου10
Λοΐζος ΛοΐζουΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας10
Χαράλαμπος ΧαραλάμπουςΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας10
Vítor GomesΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας10
Ιάσωνας Πική Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου10
Fabiano RibeiroΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας10
RafinhaΕρμής Αραδίππου10
Pedro LemosΕρμής Αραδίππου10
Στέφανος ΧαραλάμπουςΟλυμπιακός Λευκωσίας10
Κωνσταντίνος ΣεργίουΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου10
MiguelitoΕθνικός Αχνας10
Μαρίνος ΤζιωνήςΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας10
Gordon SchildenfeldΑνόρθωση Αμμοχώστου10
Omer AtziliΑΠΟΕΛ Λευκωσίας10
Κυριάκος ΣτρατηλάτηςΕθνικός Αχνας10
Hugo FirminoΔόξα Κατωκοπιάς10
Αντώνης ΚουμήςΕθνικός Αχνας10
Dylan DuventruΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου10
Αλκιβιάδης ΧριστοφήΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών10
Δημήτρης ΧαραλάμπουςΕθνικός Αχνας10
Irakli MaisuradzeΈνωση Νέων Παραλιμνίου 10
Γιώργος ΚουσιάππαςΕθνικός Αχνας10
Φάνος ΚατελάρηςΑπόλλων Λεμεσού10
Ανδρέας ΠαπαθανασίουΕρμής Αραδίππου10
Ανδρέας ΠαχίπηςΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών10
Ανδρέας ΜακρήςΑΕΚ Λάρνακας10
Yevhen SelinΑνόρθωση Αμμοχώστου10
Giorgi LoriaΑνόρθωση Αμμοχώστου10
Artur RudkoΠάφος FC10
Víctor ÁlvarezΠάφος FC10
Gevorg GhazaryanΑΕΛ Λεμεσού10
Junes BarnyΈνωση Νέων Παραλιμνίου 10
Jovan KostovskiΕθνικός Αχνας10
Tomáš WágnerΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου10
Jens TeunckensΑΕΚ Λάρνακας10
Νικόλας ΙωάννουΑΠΟΕΛ Λευκωσίας10
Δημήτρης Κυριακίδης Καρμιώτισσα Πολεμιδιών10
Matko Babić ΑΕΛ Λεμεσού10
Φώτης ΠαπουλήςΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας10
Δημήτρης ΜουλαζίμηςΈνωση Νέων Παραλιμνίου 10
Αδάμος ΑντρέουΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου10
Jack EvansΠάφος FC10
Γιώργος ΝαούμΑΕΚ Λάρνακας10
Hervé Bodiong AndioloΝέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου10
Δημήτρης ΧριστοφήΑνόρθωση Αμμοχώστου10
Magomed ParagulgovΕρμής Αραδίππου10
Αντρέας ΑβραάμΑΕΛ Λεμεσού10
Ιωακείμ ΤούμπαςΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών10
Danila YanovΠάφος FC10
Σταύρος Γαβριήλ ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας10
Arsenio ValpoortΕρμής Αραδίππου10
Κωνσταντίνος ΚωνσταντίνουΑΕΚ Λάρνακας10
Kevin LafranceΑΕΚ Λάρνακας10
Πέτρος ΨύχαςΑπόλλων Λεμεσού10
Aleksandar PantićΔόξα Κατωκοπιάς10
Μιχάλης ΚωνσταντινίδηςΑΕΛ Λεμεσού10
Bagaliy DaboΑπόλλων Λεμεσού10
Ben SaharΑΠΟΕΛ Λευκωσίας10
Μάριος ΠεχλιβάνηςΟλυμπιακός Λευκωσίας10
Κωνσταντίνος ΒενιζέλουΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας10
Κωνσταντίνος ΑναστασίουΑΕΚ Λάρνακας10
Marcelo TorresΠάφος FC10
Anthony Γεωργίου ΑΕΛ Λεμεσού10
Duarte ValenteΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών10
Giovanni NoumaΕρμής Αραδίππου10
Andrija MajdevacΑΕΛ Λεμεσού10
Andrija MajdevacΕθνικός Αχνας10
Κωνσταντίνος ΠέτρουΈνωση Νέων Παραλιμνίου 10
Ιωάννης ΧατζηβασίληςΚαρμιώτισσα Πολεμιδιών01
Benjamin AsamoahΔόξα Κατωκοπιάς01
Γιώργος ΜαλεκκίδηςΑπόλλων Λεμεσού01
Hovhannes HambardzumyanΑνόρθωση Αμμοχώστου01
Damjan ShishkovskiΔόξα Κατωκοπιάς01
Επιλογή διοργάνωσης

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας (2020-21)

ΠοδοσφαιριστήςΣυμμ.ΒασικόςΜέσαΈξωΑποσ.Λεπτά
ΠοδοσφαιριστήςΣυμμ.ΒασικόςΜέσαΈξωΑποσ.Λεπτά
Ιωάννης Κούσουλος 35 30 5 1 02770'404
Μαρίνος Τζιωνής 32 17 15 7 01670'107
Fabiano Ribeiro 32 32 0 0 02880'100
Ernest Asante 30 26 4 24 02056'508
Jan Lecjaks 30 30 0 0 02700'500
Jordi Gómez 30 29 1 3 02532'900
Shehu Abdullahi 30 28 2 1 02540'400
Φώτης Παπουλής 29 18 11 16 01775'108
Thiago Ferreira 29 26 3 13 02212'303
Michael Lüftner 29 29 0 1 02573'201
Λοΐζος Λοΐζου 27 17 10 14 01440'102
Adam Lang 26 21 5 0 01911'410
Michal Duris 25 9 16 6 01011'112
Tomáš Hubočan 24 21 3 1 01922'510
Eric Bautheac 22 11 11 5 01117'205
Marko Šćepović 16 14 2 12 01109'308
Vítor Gomes 15 9 6 3 0883'100
Ανδρόνικος Κακουλλής 14 3 11 3 1429'002
Kaly Sene 10 4 6 4 0317'001
Kiko 7 6 1 0 0558'201
Χάρης Μαυρίας 7 5 2 1 0523'200
Νικόλας Παναγιώτου 4 3 1 0 0282'000
Κωνσταντίνος Παναγή 3 3 0 0 0270'000
Κωνσταντίνος Βενιζέλου 2 2 0 0 0180'100
Χαράλαμπος Χαραλάμπους 2 2 0 0 0180'100
Χαράλαμπος Κυριακίδης 1 1 0 0 090'000