ΘΥΡΑ9: "Η ώρα έχει φτάσει"
15 Feb 2015, 12:01 p.m. kifinescom
![](/static/cache/49/b3/49b34d463a75162b6c23b75500cd0ce5.jpg)
Έτοιμη για τον αγώνα η οργανωμένη μας κερκίδα πουθα δώσει σήμερα βροντερό παρόν στο Βόρειο Πέταλο.
Οι Θυραεννιώτες, έκαναν και αυτοί τη δική τους προετοιμασία κατά τη διάρκεια της βδομάδας και έχουν τη δική τους - σημαντική - μάχη να κερδίσουν στο ΓΣΠ. Μαζί τους θα έχουν και τις φωνές των υπόλοιπων κερκίδων που ετοιμάζουν μαζική κάθοδο στο ΓΣΠ για να σπρώξουν την ομάδα μας στη νίκη.
Η 9 ανάρτησε μάλιστα και μια φωτογραφία σήμερα το μεσημέρι με το μήνυμα ότι η "Ώρα έχει φτάσει"